RSP-1000-15 zasilacz impulsowy 750W / 15V s PFC
zasilacz impulsowy s PFC filtrom
- input 90 - 264 VAC, 127 - 370 VDC
- výstup 15VDC / 0-50A
- PFC filter
-PARALELNE zapojiteľný
- Zabezpieczenie: zwarcie, przeciążenie, wzrost napięcia
- Wymiary zewnętrzne: 295 x 127 x 41 mm (d x š x v)
Technická špecifikácia: RSP-1000
Marka
MeanWell
Moc
750 W
napięcie
napięcie
Max. prąd
50 A