RSP-320-15 zasilacz impulsowy 320W / 15V s PFC funkciou
zasilacz impulsowy s PFC filtrom určený pre priemyselné aplikácie.
moc 320W, stredné výstupné napätie 12V.
- In: 88 - 264 VAC alebo 124 - 370 VDC
- Output:15V DC / 21,4A
- PFC filter
- Zabezpieczenie: zwarcie, przeciążenie, wzrost napięcia
- Wymiary zewnętrzne: 215 x 115 x 30 mm (d x š x v)
Technická špecifikácia: RSP-320
Marka
MeanWell
Moc
320 W
napięcie
napięcie
Max. prąd
21,4 A